Üye Girişi

Kullanıcı Adı :
Parola :
 

HAKKIMIZDA

Avtr.Net, Avukatların sanal kimliklerini kolayca edinmeleri ve biran önce kullanmaya başlamaları için hizmet vermek üzere ESG tarafından hayata geçirilmiştir..

ESG bu proje ile Türkiye Barolar Birliği'ne kayıtlı avukatların bürokratik işlemlerle uğraşmadan alan adlarını alabilmelerini, kolayca Web sitesi sahibi olabilmelerini ve e-posta hesabı edinmelerini hedeflemiştir. Avukatların internet teknolojilerine yönelik tüm ihtiyaçlarını tek elden ve güvenli olarak karşılayabilecekleri bir platform oluşturan ESG yine mümkün olan en uygun fiyatlarla siz avukatlara hizmet etmektedir.

AvTr.Net hizmeti 2014 yılından itibaren ESG'yi bünyesine katan On İki Levha Yayıncılık A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

Gizlilik ve Güvenlik Şartları:
Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Avtr.Net
kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.